Author: n***6
Date:
Review: Đeo thoải mái: xinh lắm nhéeeee
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 255.600₫
Original Price: 269.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 235 g |
| Chiều dài | 73 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb260312132276001569510 |
Author: n***6
Date:
Review: Đeo thoải mái: xinh lắm nhéeeee
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***o
Date:
Review: i am sooooo in love i thought i had to style myself but i only had to adjust cutting the bangsss. really looks pretty to wear outside too.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: b***a
Date:
Review: I absolutely LOVE it and the colours are gorgeous but it would have been unwearable without styling as it was a bit tangle and messy (hence four stars). I always straighten my wigs anyway so wasn’t an issue for me. Very soft hair too!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: q***3
Date:
Review: The bangs did not look short like it was in the picture but cut it to look exactly like in the picture but I love it overall!😘
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm